FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA

Fotografia artystyczna to piękne i niepowtarzalne ujęcia malowane światłem i cieniem. Fotografia artystyczna to kategoria, którą preferujemy i która sprawia nam najwięcej radości. Nasze zdjęcia zdobią niejedną ścianę, umieszczane w ramkach zdobią mieszkania i wypełniają niejeden album rodzinny.
W naszym domowym kameralnym atelier wykonujemy każdego rodzaju sesje zdjęciowe. Specjalizujemy się w zdjęciach portretowych oraz aktach. Z powodzeniem pomagamy modelkom rozbudować portfolio wzbogacając je o oryginalne obrazy fotograficzne. Wykonujemy również sesje rodzinne i dziecięce. Dbamy, by każda sesja odbyła się w sposób swobodny, w miłej atmosferze, przy dźwiękach muzyki i zapachu dobrej kawy. Dbamy również, by każde zdjęcie miało swój urok i niepowtarzalny klimat. Pracujemy wedle własnych pomysłów, jednakże jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Światłem i cieniem wydobędziemy to wszystko, co w Was najlepsze.

Wykonujemy zdjęcia metodą cyfrową, jak również w technice analogowej z wykorzystaniem tradycyjnych klisz w formacie 35mm, 6×6 oraz 6×7. Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do wykorzystywania światła zastanego, co pomaga w uzyskaniu pięknych i naturalnie miękkich fotografii, pozbawionych wrażenia sztuczności. Dysponujemy również oświetleniem studyjnym. Posiadamy szeroki wybór różnorodnych ciuszków, które z powodzeniem możecie Państwo wykorzystać podczas sesji. Najlepsze zdjęcia poddajemy niezbędnej obróbce cyfrowej, klisze skanujemy, a pliki cyfrowe przygotowujemy do wykonania odbitek na papierze w dowolnym zakładzie fotograficznym. Na Państwa życzenie w sesji weźmie udział wizażystka, która w profesjonalny sposób zadba o właściwy makijaż odpowiedni do charakteru zdjęć, wygląd skóry oraz włosy.

Dysponujemy mobilnym wyposażeniem oraz oświetleniem, co uwalnia nas od monotonnej pracy w studiu. Na życzenie z przyjemnością zorganizujemy sesję w Państwa przestrzeni – w mieszkaniu, w domu – zachowując ten sam niepowtarzalny klimat naszych zdjęć.

Przed sesją zdjęciową przekażemy Państwu kilka rad jak przygotować się do niej (mailowo, telefonicznie lub podczas pierwszego niezobowiązującego spotkania). Czas trwania sesji – ok. 4 godziny. W ramach sesji wykonujemy 200-300 ujęć, z których wybieramy 20-30 najciekawszych, poddając je późniejszemu retuszowi i obróbce graficznej (nie otrzymujecie Państwo żadnych nieprzygotowanych tzw. surowych fotografii). Wykonamy 15 odbitek fotograficznych na papierze satynowym w klasycznym formacie 15×21 cm wraz z płytą DVD zawierającą wszystkie wybrane zdjęcia w dużej rozdzielczości oraz formacie przygotowanym do prezentacji w Internecie. Na Państwa życzenie pomożemy przy wykonaniu dodatkowych odbitek, jak również w przygotowaniu tradycyjnego albumu zdjęciowego.
Cena sesji artystycznej w atelier: 400 zł.
Wizaż: 120 zł.
Sesje wykonywane poza atelier wyceniamy w zależności czasu i kosztów związanych z dojazdem.

Kliknij, żeby zobaczyć nasze portfolio z kategorii „fotografia”

FOTOGRAFIA KORPORACYJNA I BIZNESOWA

Za cel fotografii korporacyjnej oraz biznesowej przyjmujemy przede wszystkim wspomaganie wizerunku Państwa firmy. Fotografie z tych kategorii są materiałem mającym wpływ na postrzeganie Państwa firmy na rynku przez klientów oraz partnerów biznesowych. Zdjęcia mogą być również wykorzystywane przez osoby odpowiedzialne za marketing i PR, występują we wszystkich możliwych formach publikacji, mediach i serwisach wewnętrznych firm, broszurach czy ulotkach.

Fotografie członków zarządu oraz pracowników firmy wykonujemy w swobodnej atmosferze, z przyjacielskim podejściem. Dbamy jednocześnie o jednorodny charakter zdjęć. Portrety wykonujemy na gładkich tłach, z zachowaniem jednolitego światła i spójności, kształtując w ten sposób jednolity obraz mający wspierać wizerunek Państwa firmy. Z powodzeniem wykonamy również zdjęcia w oparciu o dostępną przestrzeń, w tym biurową. Fotografia korporacyjna to również zdjęcia całych grup pracowników określające ich charakter, zadanie i miejsce w strukturze korporacji.
Fotografujemy aparatami cyfrowymi wysokiej klasy umożliwiającymi uzyskanie zdjęć w bardzo dużej rozdzielczości, co stwarza Państwu szerokie możliwości późniejszego wykorzystania ich w materiałach drukowanych. Do oświetlenia używamy profesjonalnych lamp studyjnych dostosowując ich rodzaj do warunków panujących w pomieszczeniach, w których wykonujemy zdjęcia.
W sesji bierze udział wizażystka, która w profesjonalny sposób zadba o właściwy makijaż fotograficzny, wygląd skóry na zdjęciach oraz opanuje niesforne włosy.

Dysponując specjalnym mobilnym wyposażeniem oraz oświetleniem studyjnym sesję zorganizujemy w siedzibie firmy i wykonamy w kameralny sposób dostosowując się do Państwa wymagań, aby w jak najmniejszym stopniu zakłócić dzień pracy.

Przed sesją zdjęciową proponujemy spotkanie, podczas którego zapoznajemy się z miejscami i pomożemy wybrać te właściwe, w których będziemy mogli wykonać zdjęcia. Przekażemy Państwu również kilka rad jak przygotować się do sesji. Czas trwania sesji określamy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami. W ramach sesji wykonujemy bardzo dużo ujęć, z których wybieramy najlepsze, poddając je późniejszemu retuszowi i obróbce graficznej (nie otrzymujecie Państwo żadnych nieprzygotowanych tzw. surowych fotografii). Dodatkowo każda fotografowana osoba otrzyma od nas po jednej odbitce fotograficznej wykonanej w klasycznym formacie 15×21 cm na papierze satynowym. Wszystkie zdjęcia otrzymają Państwo na płycie DVD, w formacie JPG oraz w dużej rozdzielczości w formacie TIFF.
Cena sesji biznesowej
Na koszt sesji wpływa bardzo wiele czynników związanych z ilością czasu potrzebnego na zrealizowanie projektu, ilością lokalizacji przeznaczonych na plan zdjęciowy, organizacją oświetlenia w zależności od zastanych warunków, ilością osób fotografowanych oraz finalną ilością zdjęć poddawanych późniejszej obróbce graficznej. Mając na uwadze powyższe każdą sesję wyceniamy indywidualnie, po zapoznaniu się z potencjałem miejsc.

Kliknij, żeby zobaczyć nasze portfolio z kategorii „fotografia”

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA

W naszej ofercie proponujemy Państwu usługi fotograficzne wykonywane poza studiem dla każdego rodzaju imprez okolicznościowych. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania zdjęć podczas uroczystości chrztu, komunii oraz ślubów. Uczestniczymy z aparatem podczas różnego rodzaju wydarzeń rodzinnych, szkolnych oraz firmowych. Zdjęcia takie stanowią niezwykłą pamiątkę. Zatroszczymy się o pełną dokumentację fotograficzną ważnych dla Państwa chwil, zatrzymując ich ulotność i czar.

Wykonujemy zdjęcia metodą cyfrową, aparatami wysokiej klasy zapewniając Państwu bardzo wysoką jakość zdjęć. Używamy profesjonalnego oświetlenia, dostosowując jego rodzaj do warunków panujących w pomieszczeniach, w których pracujemy. Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi wykonać zdjęcia w technice analogowej z wykorzystaniem tradycyjnych klisz w formacie 35mm, 6×6 oraz 6×7. Dysponujemy wyposażeniem pozwalającym wykonać profesjonalne sesje portretowe w warunkach domowych, szkolnych lub przy okazji fotografowania innych ważnych wydarzeń.
Najlepsze zdjęcia poddajemy niezbędnej obróbce cyfrowej, klisze skanujemy, a pliki cyfrowe przygotowujemy do wykonania odbitek na papierze w dowolnym zakładzie fotograficznym.

Dysponujemy mobilnym wyposażeniem oraz oświetleniem, co umożliwia wykonywanie zdjęć praktycznie w każdej przestrzeni – w mieszkaniu, w domu, szkole, przedszkolu, klubie, podczas uroczystości kościelnych i innych – zachowując ten sam niepowtarzalny klimat.

Przed sesją zdjęciową proponujemy spotkanie, podczas którego zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami oraz warunkami, ustalimy czas i miejsce pracy. Wszystkie zdjęcia otrzymają Państwo na płycie DVD, w formacie JPG oraz w dużej rozdzielczości w formacie TIFF. Na Państwa życzenie pomożemy przy wykonaniu odpowiednich odbitek fotograficznych.

Na koszt sesji wpływa bardzo wiele czynników związanych z ilością czasu potrzebnego na jej zrealizowanie, organizacją oświetlenia w zależności od zastanych warunków oraz finalną ilością zdjęć poddawanych późniejszej obróbce graficznej. Mając na uwadze powyższe oraz różnorodność uroczystości, w których bierzemy udział, każde spotkanie wyceniamy indywidualnie, po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.

Kliknij, żeby zobaczyć nasze portfolio z kategorii „fotografia”

Skontaktuj się

Telefon
+48 694 402 066, +48 606 263 137

Wyślij wiadomość

    Administratorem Twoich danych osobowych jest firma A&K Art Studio (ul. Rosoła 9/39, 02-796 Warszawa). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie Twojej zgody (uzasadniony interes administratora). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia usprawiedliwionego sprzeciwu wobec przetwarzania albo cofnięcia zgody. Dane mogą być przekazywanie podmiotom zapewniającym usługi informatyczne dla Administratora danych. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie dotyczących Cię danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.